Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kötü sular ve bataklıklarda yetişmesine rağmen, üzerinde kir, pislik barındırmayan  ve her zaman temiz kalabilen LOTUS ÇİÇEĞİ’nin bu özelliklerinde kendi  İdeallerini bulmuş bir firma olarak havuz sektörüne Lotus Havuz olarak adımını atmıştır.

Kurucu ortaklarından Satış ve Pazarlama Uzmanı olan BUKES İLKNUR KALAMANOĞLU’nun havuz ve su yönetimi ile tanışması 8 yıl önce, sektörün öncü firmalarından bir tanesinde Kurumsal Satış Müdürü olarak başlamasıyla olmuştur. Firmada birçok Otel, Residance, Termal Tesis ve benzeri projelerde yer almıştır. Bir buçuk yıl kadar sonra, işin mutfak kısmında da var olma isteğiyle  kendini yetiştirmiş, havuz ve peyzaj uygulamaları yapan bir firma ile uzun yıllar ortaklık yapmıştır. Bu süreçte ağırlıklı olarak İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde, bir çok proje tamamlamıştır.

Kurucu ortaklarından MEHMET SAKAOĞLU, uzun yıllar inşaat sektöründe aktif görevlerde bulunmuş, Koordinatörlük, Saha Direktörlüğü, Proje Danışmanlığı gibi görevler üstlenmiş, aynı zamanda yatırımcı bir müteahhittir.

LOTUS HAVUZ’UN DOĞUŞU:
Birçok projede birlikte yer alan ve çok iyi iki aile dostu olan kurucu ortaklar,  SAĞLAMLIK,  KALİTE ve Özellikle HİJYEN konularında ki hassasiyetleri ve bu  hizmetlerin, sektörün alışılagelmiş yüksek maliyetlerinin dışında da verilebileceğine olan inançları ile GÜÇ ve DENEYİMLERİNİ birleştirerek LOTUS HAVUZ‘u kurmuşlardır.

Kurulduğu Günden İtibaren Hızla ve Güvenle Yoluna Devam Eden LOTUS HAVUZ Her zaman Doğru Zamanda Doğru Adımı Atmanın Mutluluğu İçerisindedir.

Özetle;
Kadrosunda, Mimar, İnş. Mühendisi, Makine Mühendisi ve konusunda uzman çalışanları ile “EN HIZLI ve EN DOĞRU” şekilde hizmet veren LOTUS HAVUZ’un Yolu;

HİJYENİK, SAĞLAM ve DOĞAL Havuzlarda Yüzme Keyfinin EN EKONOMİK Yoludur.